Hakkımızda< Geri Dön

BİZ KİMİZ?

Temmuz 2007’de Mehmet ULUSOY ve Bulut ULUSOY ortaklığı ile hizmet hayatına başlayan müşterilerine en uygun fotovoltaik sistem çözümlerini sunan firmamız, bilgi birikiminin rekabet ortamındaki öneminin farkındalığı ve sektöründe yeniliğe her zaman açık yönüyle müşterilerine en doğru ve en ekonomik çözümler için yola çıkmıştır.

Amacımız, faaliyette bulunduğumuz “Alternatif Enerji Sistemleri” sektöründe üretim, satış ve satış sonrası hizmeti vermek, ihtiyaçlara yönelik en uygun çözümler bulmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak nihai hedefimizdir.

 ekip-basarisi

BMD Solar olarak görevlerimiz;

  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmektir.
  • Müşteri taleplerini ve yasal şartları karşılayıp, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
  • Çalışmalarımızı hedefler çerçevesinde gerçekleştirmektir.
  • Güvenilir ve saygın bir çizgide ilerleyip, doğruluktan taviz vermemektir.
  • Faaliyet konularını genişleterek yenilikleri müşterilerimize sunmaktır.
  • Çalışanlarımızı sürekli eğitime tabi tutarak, hizmette verimi artırmaktır.
  • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi felsefemiz olarak benimsemektir.

Üretim ve hizmet kalitemizi ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS normlarına uygun olarak düzenleyerek en yüksek derecede müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için düzenli ve kontrollü bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

BMD Solar Tanıtım katalogumuzu indirmek için lütfen tıklayınız…

10x10x10 SİSTEMİ

Güneş enerjisi kullanarak elektrik üretimi yapan sistemler ile müşterilerimize sunduğumuz çözümler, elektrik şebekesine elektrik vererek kullanıcıların bireysel enerji giderlerini düşürmeye hatta bu model ile maddi gelir edinmesine olanak sağlamaktadır.

BMD Solar, kurduğu sistemlerde 10 Milyon Euro‘ya kadar finansman çözümleri, 10 sene boyunca enerji geliri garantisi ve standart ürünlere göre %10 daha fazla enerji üretimi sağlamaktadır.

 BMD Solar 10x10x10 Fotovoltaik Sistem Çözümü

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz;

Türkiye yenilenebilir enerji pazarında uluslar arası standartlarda kaliteli hizmet veren öncü bir marka olarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak yerimizi sağlamlaştırmaktır.

Misyonumuz;

Müşterimizin alternatif enerji ihtiyaçlarını uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımız ile, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamaktır.
Enerji verimliliğinin arttırılması ve müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarının en ucuz ve çevre dostu bir şekilde karşılanması için çözüm önerileri üretmek ve projeler geliştirmektir.Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin arttırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmaktır.

Güneş enerjisi teknolojilerinin geliştirilmesi ve ülkemizde üretilebilmesi için AR-GE çalışmalarına öncelik vermektir.

Öncü bir marka/firma olmanın bilinci ile sahip olduğumuz bilgi ve deneyimleri basılı yayın, eğitim, seminer, bilimsel konferans ve benzeri platformlarda paylaşmak ve böylece hem sektörel gelişime hem de toplumda alternatif enerji kullanımı bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyon

misyon


SERTİFİKALARIMIZ

Kalite sertifikalarımıza ve ERGO sigorta belgemize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz…

ISO 9001:2008

ISO 14001

ISO 18001

ERGO Sigorta Poliçesi

 

ISO9001  iso14001_2 ISO18001 ERGO