Güneş Enerjili Dalgıç Pompa Sistemleri < Geri Dön
Fotoğrafı büyütmek için üzerine tıklayınız.

Güneş Enerjili Dalgıç Pompa Sistemleri

PS Sarmal Pervaneli Solar Pompa Serisi

LORENTZ PS Sarmal Pervaneli Solar Pompalar, içme suyu temini, hayvancılık için gerekli olan su temini ve küçük sulama projeleri için tasarlanmış yüksek kalitede pompalardır. PS Sarmal Pervaneli Solar Pompalar her bölgede temiz, ucuz ve güvenilir su sağlama amaçlı kullanılmaktadır.

Max. akış hızı: 3.9 m3/hour
Max. yükseklik: 350 m

PS Santrifüjlü Solar Pompa Serisi

LORENTZ PS Santrifüjlü Solar Pompalar küçük gölet uygulamaları, yüksek miktarda içme suyu temini ve hayvancılıkta kullanılmak için tasarlanmış yüksek kalitede ürünlerdir.

Max. akış hızı: 79 m3/hour
Max. yükseklik: 160 m

PSk Santrifüjlü Solar Pompa Serisi

LORENTZ PSk Santrifüjlü Solar Pompalar yüksek miktarda su temini için kullanılan yüksek kalitede pompalardır. PSk pompaları genellikle büyük tarımsal sulama projelerinde veya bir kasabanın su ihtiyacının giderilmesi gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Bu uygulamalar için gerekli su miktarının temini için en ekonomik ve güvenilir sistemlerdir.

Max. akış hızı: 135 m3/hour
Max. yükseklik: 180 m

Bir araba fiyatına alınabilecek olan güneş enerjili sulama sistemleri, elektrik şebekesinin bulunmadığı yerlerde enerji hattından bağımsız olarak su temini yapabilmenizi sağlar. Elektrik şebekesine uzak olan bölgelerde klasik elektrikli pompalar ile su temini büyük zahmetler ve maliyetlere sebep olmaktadır.

Tükenen hiçbir yakıt kullanmadan çalışabilen güneş enerjili sulama sistemlerinin kurulum maliyetleri dışında herhangi bir yatırıma ihtiyacı yoktur.

Sistemlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ilerideki yıllarda genişletilebilir veya taşınabilir kullanımlara uygun olarak tasarlanabilmekte ve konusunda uzman kadromuz ile uygulanmaktadır.

Dalgıç pompa sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sunmamız için lütfen iletişime geçiniz.

Lorentz kataloguna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

lorentz_brochure

Teknik döküman için lorentz_brochure 'a tıklayınız...
Teknik döküman için lorentz_company_brochure_lowres_en 'a tıklayınız...